सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | YC124-JR-0743RL |
| LIXINC Part # | YC124-JR-0743RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| विवरण | RES ARRAY 4 RES 43 OHM 0804 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | YC124-JR-0743RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | YC124-JR-0743RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | arrays/नेटवर्क प्रतिरोधकहरू |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | YC124 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सर्किट प्रकार: | Isolated |
| प्रतिरोध (ओम): | 43 |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| प्रतिरोधक संख्या: | 4 |
| प्रतिरोधक मिलान अनुपात: | - |
| प्रतिरोधक- अनुपात- बहाव: | - |
| पिनको संख्या: | 8 |
| शक्ति प्रति तत्व: | 62.5mW |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| अनुप्रयोगहरू: | DDRAM, SDRAM |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| 4612X-102-680LF | RES ARRAY 6 RES 68 OHM 12SIP | 904 अर्डरमा थप |
|
| RAVF104DJT16K0 | RES ARRAY 4 RES 16K OHM 0804 | 833 अर्डरमा थप |
|
| 741X1635600FP | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 1506 | 848 अर्डरमा थप |
|
| 766163105GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 1M OHM 16SOIC | 922 अर्डरमा थप |
|
| YC248-FR-071K33L | RES ARRAY 8 RES 1.33K OHM 1606 | 804 अर्डरमा थप |
|
| 766163182GP | RES ARRAY 8 RES 1.8K OHM 16SOIC | 978 अर्डरमा थप |
|
| CRA06S0839K10JTA | RES ARRAY 4 RES 9.1K OHM 1206 | 1337 अर्डरमा थप |
|
| 4114R-1-222LF | RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14DIP | 924 अर्डरमा थप |
|
| 4420P-1-390 | RES ARRAY 10 RES 39 OHM 20SOIC | 800 अर्डरमा थप |
|
| 4610X-AP1-472LF | RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP | 931 अर्डरमा थप |
|
| ORNV25025001TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 946 अर्डरमा थप |
|
| TC164-FR-0737R4L | RES ARRAY 4 RES 37.4 OHM 1206 | 961 अर्डरमा थप |
|
| EXB-D10C121J | RES ARRAY 8 RES 120 OHM 1206 | 3260 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10864 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00797 | $0.00797 |
| 10000 | $0.00797 | $79.7 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।