सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | JAN1N6110A |
| LIXINC Part # | JAN1N6110A |
| निर्माता | Semtech |
| श्रेणी | अवर्गीकृत › अवर्गीकृत |
| विवरण | T DAP BI 500W 15V |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | JAN1N6110A PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| WM-9-YL-PK | WIRE MARKER, 1.5 IN H | 923 अर्डरमा थप |
|
| WM-04-S-SC-PK | WIRE MARKER, 0.75 IN H | 995 अर्डरमा थप |
|
| WM-SPR-SC-PK | WIRE MARKER, 0.75 IN H | 864 अर्डरमा थप |
|
| WM-338-PK | WIRE MARKER, 1.5 IN H | 973 अर्डरमा थप |
|
| WM-H5-SC-PK | WIRE MARKER, 0.75 IN H | 855 अर्डरमा थप |
|
| 2LSZH-1000-2-WT-S | SLEEVE, 1 IN DIA X 2 IN W | 811 अर्डरमा थप |
|
| WM-213-PK | WIRE MARKER, 1.5 IN H | 836 अर्डरमा थप |
|
| WM-192-SC-PK | WIRE MARKER, 0.75 IN H | 805 अर्डरमा थप |
|
| TWM-88-PK | WIRE MARKER, 1.5 IN H | 983 अर्डरमा थप |
|
| HH-U-PK | WIRE MARKER, 1.5 IN H | 923 अर्डरमा थप |
|
| WM-115-SC-PK | WIRE MARKER, 0.75 IN H | 813 अर्डरमा थप |
|
| HX-1000-2-YL-4 | SLEEVE, 1 IN DIA X 0.5 IN W | 945 अर्डरमा थप |
|
| WM-L1-SC-PK | WIRE MARKER, 0.75 IN H | 981 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10894 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $15.14040 | $15.1404 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।