सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LM75BIMX-3 |
| LIXINC Part # | LM75BIMX-3 |
| निर्माता | Rochester Electronics |
| श्रेणी | सेन्सरहरू, ट्रान्सड्यूसरहरू › तापमान सेन्सर - एनालग र डिजिटल आउटपुट |
| विवरण | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR, 9 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LM75BIMX-3 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LM75BIMX-3 |
| ब्रान्ड: | Rochester Electronics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | सेन्सरहरू, ट्रान्सड्यूसरहरू |
| उपश्रेणी: | तापमान सेन्सर - एनालग र डिजिटल आउटपुट |
| निर्माता: | Rochester Electronics |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| सेन्सर प्रकार: | Digital, Local |
| 92efded5a88059a060c9326efab2af47: | -55°C ~ 125°C |
| 9c5cb15b5ca95ca15372201e89db613f: | - |
| आउटपुट प्रकार: | I²C |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 3V ~ 5.5V |
| संकल्प: | 9 b |
| विशेषताहरु: | Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode |
| 10f0078277ab281e4d96ffe12dd96298: | ±2°C (±3°C) |
| परीक्षण अवस्था: | -25°C ~ 100°C (-55°C ~ 125°C) |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 8-SOIC |
| DS1620S | DIGITAL THERMOMETER & THERMOSTAT | 11373 अर्डरमा थप |
|
| S-8110CNB-DRA-TF-U | SENSOR ANALOG -40C-100C SC82AB | 846 अर्डरमा थप |
|
| LM74CITP-3/NOPB | SENSOR DIGITAL -40C-125C 5DSBGA | 13438 अर्डरमा थप |
|
| ADT7461ARMZ | ANALOG CIRCUIT, 1 FUNC, PDSO8 | 920 अर्डरमा थप |
|
| ADM1032ARZ-1 | PLUS/MINUS 1 DEGREE CELSIUS REMO | 1299 अर्डरमा थप |
|
| MAX6697EP34+T | SENSOR DIGITAL -40C-125C 20QSOP | 951 अर्डरमा थप |
|
| LM76CHMX-5/NOPB | SENSOR DIGITAL -20C-85C 8SOIC | 917 अर्डरमा थप |
|
| LM95241CIMM-2/NOPB | LM95241 +1.25C DUAL REMOTE LOCAL | 2277 अर्डरमा थप |
|
| DS1631Z | DIGITAL THERMOMETER & THERMOSTAT | 11198 अर्डरमा थप |
|
| TC74A1-5.0VAT | SENSOR DIGITAL -40C-125C TO220-5 | 895 अर्डरमा थप |
|
| AD7817SR-REEL | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR | 10692 अर्डरमा थप |
|
| TMP06BRT-500RL7 | ACCURATE PWM TEMPERATURE SENSOR | 11265 अर्डरमा थप |
|
| DS1631Z+ | SENSOR DIGITAL -55C-125C 8SOIC | 1115 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 13027 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.28000 | $1.28 |
| 2500 | $1.24990 | $3124.75 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।