सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | LM73CIMK-0/NOPB |
| LIXINC Part # | LM73CIMK-0/NOPB |
| निर्माता | Texas Instruments |
| श्रेणी | सेन्सरहरू, ट्रान्सड्यूसरहरू › तापमान सेन्सर - एनालग र डिजिटल आउटपुट |
| विवरण | SENSOR DGTL -40C-150C TSOT23-6 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | LM73CIMK-0/NOPB PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | LM73CIMK-0/NOPB |
| ब्रान्ड: | Texas Instruments |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | सेन्सरहरू, ट्रान्सड्यूसरहरू |
| उपश्रेणी: | तापमान सेन्सर - एनालग र डिजिटल आउटपुट |
| निर्माता: | Texas Instruments |
| श्रृंखला: | - |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| सेन्सर प्रकार: | Digital, Local |
| 92efded5a88059a060c9326efab2af47: | -40°C ~ 150°C |
| 9c5cb15b5ca95ca15372201e89db613f: | - |
| आउटपुट प्रकार: | I²C/SMBus |
| भोल्टेज - आपूर्ति: | 2.7V ~ 5.5V |
| संकल्प: | 13 b |
| विशेषताहरु: | One-Shot, Output Switch, Programmable Resolution, Shutdown Mode |
| 10f0078277ab281e4d96ffe12dd96298: | ±1.5°C (±2.5°C) |
| परीक्षण अवस्था: | -10°C ~ 80°C (-40°C ~ 150°C) |
| सञ्चालन तापमान: | -40°C ~ 150°C |
| माउन्ट प्रकार: | Surface Mount |
| प्याकेज / केस: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | TSOT-23-6 |
| MAX6622UE9A+T | SENSOR DIGITAL -40C-125C 16TSSOP | 886 अर्डरमा थप |
|
| AD7417ARZ-REEL | SENSOR DIGITAL -40C-125C 16SOIC | 5427 अर्डरमा थप |
|
| MAX6676AUT3+T | TEMPERATURE SENSOR | 30816 अर्डरमा थप |
|
| R10A | SENSOR ANALOG LOCAL 0-500C CYLIN | 985 अर्डरमा थप |
|
| NCT1008DMN3R2G | ANALOG CIRCUIT, 1 FUNC | 27825 अर्डरमा थप |
|
| ADM1032ARZ-REEL | SENSOR DIGITAL 0C-100C 8SOIC | 546920829 अर्डरमा थप |
|
| TA2262 | TEMPERATURE TRANSMITTER; 1 X PT | 914 अर्डरमा थप |
|
| AD7818AR-REEL | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR | 5818 अर्डरमा थप |
|
| MAX6654MEE+ | SENSOR DIGITAL -55C-125C 16QSOP | 15798 अर्डरमा थप |
|
| SA56004ED,118 | SENSOR TEMPERATURE I2C/SMBUS 8SO | 3283 अर्डरमा थप |
|
| AD7817AR-REEL7 | SERIAL SWITCH/DIGITAL SENSOR | 27818 अर्डरमा थप |
|
| MAX6648MUA+T | SENSOR DIGITAL 0C-125C 8UMAX | 852 अर्डरमा थप |
|
| LMT86LPGM | SENSOR ANALOG -50C-150C TO92-3 | 3597 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10042 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.66000 | $2.66 |
| 1000 | $2.66000 | $2660 |
| 3000 | $2.57419 | $7722.57 |
| 5000 | $2.48839 | $12441.95 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।