सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R2BTTD1021B25 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD1021B25 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 1.02K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R2BTTD1021B25 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R2BTTD1021B25 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1.02 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| AC2512FK-072K15L | RES SMD 2.15K OHM 1% 1W 2512 | 902 अर्डरमा थप |
|
| WSL2010R0170FTB | RES 0.017 OHM 1% 1/2W 2010 | 921 अर्डरमा थप |
|
| RT0603DRE079K31L | RES SMD 9.31KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 3872 अर्डरमा थप |
|
| CRCW06034K70DHEAP | RES SMD 4.7K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 807 अर्डरमा थप |
|
| RT1210WRD07845RL | RES SMD 845 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 960 अर्डरमा थप |
|
| MCR01MRTJ305 | RES SMD 3M OHM 5% 1/16W 0402 | 9745 अर्डरमा थप |
|
| RC1005F2743CS | RES 274K OHM 1% 1/16W 0402 | 991 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP9531F25 | RES 9.53K OHM 1% 1/16W 0402 | 830 अर्डरमा थप |
|
| PLTT0805Z6980AGT5 | RES SMD 698 OHM 0.05% 1/4W 0805 | 934 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ETTD1741D | RES 1.74K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 889 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP1013F50 | RES 101K OHM 1% 1/16W 0402 | 872 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P06F57R6V | RES SMD 57.6 OHM 1% 1/2W 0805 | 939 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD4751B50 | RES 4.75K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 843 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10815 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11200 | $0.112 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।