सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TFCR0402-16W-E-8252BT-1K |
| LIXINC Part # | TFCR0402-16W-E-8252BT-1K |
| निर्माता | Venkel LTD |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 82.5K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TFCR0402-16W-E-8252BT-1K PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TFCR0402-16W-E-8252BT-1K |
| ब्रान्ड: | Venkel LTD |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Venkel LTD |
| श्रृंखला: | TFCR |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 82.5 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.014" (0.35mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| ERJ-8GEYJ910V | RES SMD 91 OHM 5% 1/4W 1206 | 14133 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P06D5901V | RES SMD 5.9 KOHM 0.5% 1/2W 0805 | 962 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD8762F10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 876 अर्डरमा थप |
|
| M55342E06B1B13RWS | RES SMD 1.13KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 885 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1ETTP1741D | RES 1.74K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 882 अर्डरमा थप |
|
| AT0805DRD0711R8L | RES SMD 11.8 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 824 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1ETTP1273F | RES 127K OHM 1% 1/10W 0402 | 848 अर्डरमा थप |
|
| RG2012N-204-D-T5 | RES SMD 200K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 937 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD8061A10 | RES 8.06K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 863 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206DKE2K32 | RES 2.32K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 930 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1ETTP97R6F | RES 97.6 OHM 1% 1/10W 0402 | 869 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD2461A10 | RES 2.46K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 941 अर्डरमा थप |
|
| RT1206WRB07274RL | RES SMD 274 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 877 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10964 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04001 | $0.04001 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।