सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RNCS1206BKE40K2 |
| LIXINC Part # | RNCS1206BKE40K2 |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 40.2K OHM 0.1% 1/8W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RNCS1206BKE40K2 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RNCS1206BKE40K2 |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RNCS |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 40.2 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Corrosive, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| TNPW08054K17BETY | RES 4.17K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 971 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD4990F100 | RES 499 OHM 1% 1/8W 0805 | 4957 अर्डरमा थप |
|
| RS73G1JTTD1071F | RES 1.07K OHM 1% 1/5W 0603 | 950 अर्डरमा थप |
|
| CSR2512FT40L0 | RES 0.04 OHM 1% 2W 2512 | 912 अर्डरमा थप |
|
| RT2512BKE07536RL | RES SMD 536 OHM 0.1% 3/4W 2512 | 834 अर्डरमा थप |
|
| CRCW12061R30JNEAIF | RES SMD 1.3 OHM 5% 1/4W 1206 | 975 अर्डरमा थप |
|
| SR732BTTDR374D | CURRENT SENSE RESISTOR | 883 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ATTD8202D | RES 82K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 853 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD2131F50 | RES 2.13K OHM 1% 1/16W 0603 | 980 अर्डरमा थप |
|
| RT1206FRE07392RL | RES SMD 392 OHM 1% 1/4W 1206 | 908 अर्डरमा थप |
|
| SR732BTTD1R1G | CURRENT SENSE RESISTOR | 867 अर्डरमा थप |
|
| CRCW080588R7FKTA | RES SMD 88.7 OHM 1% 1/8W 0805 | 986 अर्डरमा थप |
|
| RG2012V-5490-B-T5 | RES SMD 549 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 896 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10803 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09600 | $0.096 |
| 1000 | $0.09600 | $96 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।