सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | TNPU0603110RBZEN00 |
| LIXINC Part # | TNPU0603110RBZEN00 |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 110 OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | TNPU0603110RBZEN00 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | TNPU0603110RBZEN00 |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | TNPU e3 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 110 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±5ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H1ETTP7681F10 | RES 7.68K OHM 1% 1/16W 0402 | 935 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-1GNF14R0C | RES SMD 14 OHM 1% 1/20W 0201 | 92029 अर्डरमा थप |
|
| RK73G2BTTD9091C | RESISTOR THICK FILM 1206 | 894 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1021B50 | RES 1.02K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 983 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD3243D25 | RES 324K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 846 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD4420C10 | RES 442 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 874 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-14BSJR11U | RES 0.11 OHM 5% 1/2W 1210 | 3894 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2ATTD2803F | RES 280K OHM 1% 1/4W 0805 | 896 अर्डरमा थप |
|
| Y1121198R430T0R | RES SMD 198.43 OHM 1/4W 2512 | 802 अर्डरमा थप |
|
| CR044121F | RES SMD 4.12K OHM 1% 1/2W 1210 | 818 अर्डरमा थप |
|
| CR013570F | RES SMD 357 OHM 1% 1W 2512 | 893 अर्डरमा थप |
|
| CRCW20102R49FKEF | RES SMD 2.49 OHM 1% 3/4W 2010 | 974 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD61R2F10 | RES 61.2 OHM 1% 1/10W 0603 | 935 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10966 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.91118 | $0.91118 |
| 1000 | $0.91118 | $911.18 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।