सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW0603432KDKEAP |
| LIXINC Part # | CRCW0603432KDKEAP |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 432K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW0603432KDKEAP PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW0603432KDKEAP |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW-P |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 432 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73C2A59KBTD | RES SMD 59K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 908 अर्डरमा थप |
|
| CRG0805F22R | RES SMD 22 OHM 1% 1/8W 0805 | 15555 अर्डरमा थप |
|
| SG73P1JTTD62R0F | RES 62 OHM 1% 1/3W 0603 | 5919 अर्डरमा थप |
|
| RT0402BRE07340RL | RES SMD 340 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 927 अर्डरमा थप |
|
| WSLP25122L200FEA | RES 0.0022 OHM 1% 3W 2512 | 864 अर्डरमा थप |
|
| AR0805FR-073K9L | RES SMD 3.9K OHM 1% 1/8W 0805 | 975 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S08F2101V | RES SMD 2.1K OHM 1% 1/4W 1206 | 979 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P08F4423V | RES SMD 442 KOHM 1% 2/3W 1206 | 991 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-6ENF2942V | RES SMD 29.4K OHM 1% 1/8W 0805 | 40910 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD1333F50 | RES 133K OHM 1% 1/8W 0805 | 803 अर्डरमा थप |
|
| TNPW12101K50BEEA | RES 1.5K OHM 0.1% 1/2W 1210 | 937 अर्डरमा थप |
|
| RR0816P-1872-D-27C | RES SMD 18.7KOHM 0.5% 1/16W 0603 | 5289 अर्डरमा थप |
|
| CRCW02015R60FXED | CRCW0201 - 200/+400 5R6 1% ET7 E | 10015 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10806 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03450 | $0.0345 |
| 5000 | $0.03293 | $164.65 |
| 10000 | $0.03074 | $307.4 |
| 25000 | $0.02920 | $730 |
| 50000 | $0.02860 | $1430 |
| 125000 | $0.02844 | $3555 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।