सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ERJ-P14J360U |
| LIXINC Part # | ERJ-P14J360U |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 36 OHM 5% 1/2W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ERJ-P14J360U PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ERJ-P14J360U |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | ERJ-P14 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 36 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RNCS0805BKE1K47 | RES 1.47K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 892 अर्डरमा थप |
|
| TNPW12062M00BXEA | RES 2M OHM 0.1% 2/5W 1206 | 884 अर्डरमा थप |
|
| SG73S1JTTD1963D | RES 196K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 858 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2BTTD20R0F | RES 20 OHM 1% 1/3W 1206 | 853 अर्डरमा थप |
|
| RL3720WT-R028-G | RES 0.028 OHM 1W 1508 WIDE | 6437 अर्डरमा थप |
|
| HV733ATTE164J | RES 160K OHM 5% 1W 2512 | 987 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD6801D100 | RES 6.8K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 889 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1ETTP6193F | RES 619K OHM 1% 1/10W 0402 | 892 अर्डरमा थप |
|
| M55342E03B23B2RWS | RES SMD 23.2K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 939 अर्डरमा थप |
|
| RL0805JR-070R011L | RES 0.011 OHM 5% 1/8W 0805 | 824 अर्डरमा थप |
|
| CRCW040275K0JNED | RES SMD 75K OHM 5% 1/16W 0402 | 25089 अर्डरमा थप |
|
| RCWE040247L0JQEA | RES 0.047 OHM 5% 1/8W 0402 | 906 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ETTD1024F | RES 1.02M OHM 1% 1/2W 1210 | 983 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 11020 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
| 5000 | $0.03388 | $169.4 |
| 10000 | $0.03162 | $316.2 |
| 25000 | $0.03005 | $751.25 |
| 50000 | $0.02943 | $1471.5 |
| 125000 | $0.02880 | $3600 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।