सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | SG73P2BTTD394J |
| LIXINC Part # | SG73P2BTTD394J |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 390K OHM 5% 1/3W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | SG73P2BTTD394J PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | SG73P2BTTD394J |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | SG73P |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 390 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.333W, 1/3W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2ATTD1642B25 | RES 16.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 889 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD9091A05 | RES 9.09K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 914 अर्डरमा थप |
|
| RT1210CRD071K13L | RES SMD 1.13KOHM 0.25% 1/4W 1210 | 913 अर्डरमा थप |
|
| PTN0805E1103BST1 | RES 110K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 2593 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2BTTD1270C | RES 127 OHM 0.25% 1/3W 1206 | 868 अर्डरमा थप |
|
| RM10J113CT | RES SMD 11K OHM 5% 1/8W 0805 | 70938 अर्डरमा थप |
|
| RCP2512W82R0GWB | RES SMD 82 OHM 2% 3.5W 2512 | 870 अर्डरमा थप |
|
| CR0115R0F | RES SMD 15 OHM 1% 1W 2512 | 981 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-14NF8063U | RES SMD 806K OHM 1% 1/2W 1210 | 5704 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1100A10 | RES 110 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 979 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD5691A25 | RES 5.69K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 848 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-PA3F1803V | RES SMD 180K OHM 1% 1/4W 0603 | 986 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP3481F10 | RES 3.48K OHM 1% 1/16W 0402 | 963 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10837 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01898 | $0.01898 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।