सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN731JTTD3281C10 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD3281C10 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 3.28K OHM 0.25% 1/16W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN731JTTD3281C10 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN731JTTD3281C10 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Not For New Designs |
| प्रतिरोध: | 3.28 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RPC1206JT68R0 | RES 68 OHM 5% 1/3W 1206 | 917 अर्डरमा थप |
|
| RG1608P-1472-W-T1 | RES SMD 14.7K OHM 1/10W 0603 | 882 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ARTTD8203F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 945 अर्डरमा थप |
|
| HV733ATTE7872D | RES 78.7K OHM 0.5% 1W 2512 | 844 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD4810D100 | RES 481 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 856 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-6GEYJ160V | RES SMD 16 OHM 5% 1/8W 0805 | 17985 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD51R1B50 | RES 51.1 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 967 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD4752F10 | RES 47.5K OHM 1% 1/8W 0805 | 981 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD3971D25 | RES 3.97K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 928 अर्डरमा थप |
|
| RC1218JK-072K2L | RES SMD 2.2K OHM 1W 1812 WIDE | 3260 अर्डरमा थप |
|
| RK73B2ERTTD7R5J | RES 7.5 OHM 5% 1/2W 1210 | 862 अर्डरमा थप |
|
| RG2012V-3481-P-T1 | RES SMD 3.48KOHM 0.02% 1/8W 0805 | 849 अर्डरमा थप |
|
| RE1206FRE072K4L | RES SMD 2.4K OHM 1% 1/4W 1206 | 932 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10816 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.22610 | $0.2261 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।