सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | SR1206JR-0711RL |
| LIXINC Part # | SR1206JR-0711RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 11 OHM 5% 1/4W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | SR1206JR-0711RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | SR1206JR-0711RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | SR |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 11 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| WK73R1JTTD26R1F | RES 26.1 OHM 1% 1/2W 0603 | 942 अर्डरमा थप |
|
| SMM02070C2260FBS00 | RES SMD 226 OHM 1% 1W MELF | 907 अर्डरमा थप |
|
| SM4124FT120R | RES 120 OHM 1% 2W 4124 | 968 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD2202C25 | RES 22K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 962 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD6120D100 | RES 612 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 950 अर्डरमा थप |
|
| WSL25121L500FEA | RES 0.0015 OHM 1% 1W 2512 | 944 अर्डरमा थप |
|
| RS2012P-152-D-T5-3 | RES 1.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 836 अर्डरमा थप |
|
| D55342E07B60A4CBS | RES SMD 60.4 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 865 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S06F2R80V | RES 2.8 OHM 1% 1/8W 0805 SMD | 879 अर्डरमा थप |
|
| RG1608N-4321-D-T5 | RES SMD 4.32KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 916 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U03J821V | RES 820 OHM 5% 1/10W 0603 SMD | 5947 अर्डरमा थप |
|
| TNPW040210K0BXED | RES 10K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 875 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P03F24R0V | RES SMD 24 OHM 1% 1/5W 0603 | 935 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10997 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05424 | $0.05424 |
| 5000 | $0.05178 | $258.9 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।