सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RC0402FR-07806KL |
| LIXINC Part # | RC0402FR-07806KL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 806K OHM 1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RC0402FR-07806KL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RC0402FR-07806KL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RC_L |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 806 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RT1206WRC0795K3L | RES SMD 95.3KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 925 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD6122F25 | RES 61.2K OHM 1% 1/8W 0805 | 831 अर्डरमा थप |
|
| D55342H07B113ARWI | RES SMD 113 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 846 अर्डरमा थप |
|
| Y1746100R000T9R | RES SMD 100OHM 0.01% 0.6W J LEAD | 1637 अर्डरमा थप |
|
| TNPW12106K65BEEA | RES 6.65K OHM 0.1% 1/2W 1210 | 995 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ETTD1R5J | RES 1.5 OHM 5% 1/2W 1210 | 854 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1HTTC45R3D | RES 45.3 OHM 0.5% 1/20W 0201 | 854 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD1371B25 | RES 1.37K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 816 अर्डरमा थप |
|
| RT0603BRC077K68L | RES SMD 7.68KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 875 अर्डरमा थप |
|
| CRCW08054K57FKTA | RES SMD 4.57K OHM 1% 1/8W 0805 | 948 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD4930F10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 915 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD2641D25 | RES 2.64K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 935 अर्डरमा थप |
|
| CRCW12103K09FKTA | RES SMD 3.09K OHM 1% 1/2W 1210 | 986 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10892 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00170 | $17 |
| 30000 | $0.00149 | $44.7 |
| 50000 | $0.00137 | $68.5 |
| 100000 | $0.00134 | $134 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।