सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RK73B2ERTTD6R8J |
| LIXINC Part # | RK73B2ERTTD6R8J |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 6.8 OHM 5% 1/2W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RK73B2ERTTD6R8J PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RK73B2ERTTD6R8J |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RK73-RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 6.8 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| SG73P2ETTD1503D | RES 150K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 803 अर्डरमा थप |
|
| RT0603FRE0732K4L | RES SMD 32.4K OHM 1% 1/10W 0603 | 10462 अर्डरमा थप |
|
| RMCF1210JT12R0 | RES 12 OHM 5% 1/2W 1210 | 5855 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-3GEYJ475V | RES SMD 4.7M OHM 5% 1/10W 0603 | 1578548 अर्डरमा थप |
|
| AF0805FR-07590KL | RES SMD 590K OHM 1% 1/8W 0805 | 837 अर्डरमा थप |
|
| RT0805BRE073K09L | RES SMD 3.09K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 999 अर्डरमा थप |
|
| RC0402FR-0730R1L | RES SMD 30.1 OHM 1% 1/16W 0402 | 288193 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206BTE820R | RES 820 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 859 अर्डरमा थप |
|
| RE1206DRE0768K1L | RES SMD 68.1K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 944 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD2640C50 | RES 264 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 957 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD2321D50 | RES 2.32K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 871 अर्डरमा थप |
|
| WR12W1R13FTL | RES 1.13 OHM 1% 1/4W 1206 | 802 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2BRTTD2740D | RES 274 OHM 0.50% 1/4W 1206 | 933 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10955 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07429 | $0.07429 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।