सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RC2012F1623CS |
| LIXINC Part # | RC2012F1623CS |
| निर्माता | Samsung Electro-Mechanics |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 162K OHM 1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RC2012F1623CS PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RC2012F1623CS |
| ब्रान्ड: | Samsung Electro-Mechanics |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Samsung Electro-Mechanics |
| श्रृंखला: | RC |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 162 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RT0603CRE071K74L | RES SMD 1.74K OHM 1/10W 0603 | 846 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805BTC46R4 | RES 46.4 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 852 अर्डरमा थप |
|
| CRCW2010130KJNEF | RES SMD 130K OHM 5% 3/4W 2010 | 998 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ETTD2050F | RES 205 OHM 1% 1/2W 1210 | 971 अर्डरमा थप |
|
| CRCW08052M55DHEAP | RES SMD 2.55M OHM 0.5% 1/8W 0805 | 941 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD1091F25 | RES 1.09K OHM 1% 1/8W 0805 | 994 अर्डरमा थप |
|
| CRGH1206J1R5 | RES SMD 1.5 OHM 5% 1/2W 1206 | 965 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD6423D100 | RES 642K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 840 अर्डरमा थप |
|
| MCS0402UD1000BE100 | RES 100 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 929 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603BKE9K53 | RES 9.53K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 874 अर्डरमा थप |
|
| TNPW0603107KFHEA | RES 107K OHM 1% 1/8W 0603 | 802 अर्डरमा थप |
|
| RT0805DRD0755K6L | RES SMD 55.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 923 अर्डरमा थप |
|
| RT0805CRE0710RL | RES SMD 10 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 866 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10893 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01414 | $0.01414 |
| 250000 | $0.00460 | $1150 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।