सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73H1ETTP69R8C50 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP69R8C50 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 69.8 OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73H1ETTP69R8C50 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 19 - Apr 23 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73H1ETTP69R8C50 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73H |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 69.8 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.25% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Metal Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2ATTD1762B25 | RES 17.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 927 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD6652D100 | RES 66.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 981 अर्डरमा थप |
|
| ESR18EZPF20R0 | RES SMD 20 OHM 1% 1/2W 1206 | 11158 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603DKE40R2 | RES 40.2 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 897 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP1642F25 | RES 16.4K OHM 1% 1/16W 0402 | 848 अर्डरमा थप |
|
| RG2012V-3160-W-T1 | RES SMD 316 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 924 अर्डरमा थप |
|
| RG1608N-623-W-T1 | RES SMD 62K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 1523 अर्डरमा थप |
|
| M55342E02B150ERWI | RES SMD 150K OHM 1% 1/8W 0505 | 939 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ATTD113J | RES 11K OHM 5% 1/4W 0805 | 975 अर्डरमा थप |
|
| CR0603-FX-1802ELF | RES SMD 18K OHM 1% 1/10W 0603 | 58709 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD9882C25 | RES 98.8K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 947 अर्डरमा थप |
|
| CRGH2010F316K | RES SMD 316K OHM 1% 1W 2010 | 903 अर्डरमा थप |
|
| RT0402BRE07147RL | RES SMD 147 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 870 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10895 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10500 | $0.105 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।