सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | 73WL6R470J |
| LIXINC Part # | 73WL6R470J |
| निर्माता | CTS Corporation |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 0.47 OHM 5% 1W 2010 WIDE |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | 73WL6R470J PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | 73WL6R470J |
| ब्रान्ड: | CTS Corporation |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | CTS Corporation |
| श्रृंखला: | 73WLx |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 470 mOhms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Current Sense |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | Wide 2010 (5025 Metric), 1020 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2010 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.71mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RG2012N-7870-D-T5 | RES SMD 787 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 966 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0402DTE453R | RES 453 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 916 अर्डरमा थप |
|
| TNPW120643K0BEEN | RES 43K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 902 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206DTE71R5 | RES 71.5 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 952 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S1DF1502U | RES SMD 15K OHM 1% 3/4W 2010 | 881 अर्डरमा थप |
|
| RQ73C2B10K7BTD | RES 10.7 KOHMS 0.1% 0.4W 1206 | 10483 अर्डरमा थप |
|
| TNPW0402191RBETD | RES 191 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 934 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U1TF8872U | RES 88.7K OHM 1% 1W 2512 SMD | 820 अर्डरमा थप |
|
| TNPW0805215RBYEA | RES 215 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 983 अर्डरमा थप |
|
| Y11214K00000T9R | RES SMD 4K OHM 0.01% 1/4W J LEAD | 883 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603BTC7K15 | RES 7.15K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 807 अर्डरमा थप |
|
| KTR18EZPJ130 | RES SMD 13 OHM 5% 1/4W 1206 | 865 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ERTTD5763D | RESISTOR ANTI SULFUR | 880 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10825 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12474 | $0.12474 |
| 4000 | $0.12474 | $498.96 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।