सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW25123K32FKEG |
| LIXINC Part # | CRCW25123K32FKEG |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 3.32K OHM 1% 1W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW25123K32FKEG PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW25123K32FKEG |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3.32 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2ATTD2941F100 | RES 2.94K OHM 1% 1/8W 0805 | 906 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD8161F100 | RES 8.16K OHM 1% 1/4W 1206 | 825 अर्डरमा थप |
|
| RCWE2512R221FKEA | RES 0.221 OHM 1% 2W 2512 | 924 अर्डरमा थप |
|
| CRGH0805F16K2 | RES SMD 16.2K OHM 1% 1/3W 0805 | 915 अर्डरमा थप |
|
| RCS060347K5FKEA | RES SMD 47.5K OHM 1% 1/4W 0603 | 5615 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603AKY4K99 | RES 4.99K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 818 अर्डरमा थप |
|
| PRG3216P-8870-B-T5 | RES SMD 887 OHM 1W 1206 WIDE | 965 अर्डरमा थप |
|
| MCT06030C3833FP50S | RES 383K OHM 1% 1/8W 0603 | 925 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080551K0BXEA | RES 51K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 886 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD6191A10 | RES 6.19K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 886 अर्डरमा थप |
|
| RT1206BRD07464RL | RES SMD 464 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 911 अर्डरमा थप |
|
| RG1608P-3401-B-T5 | RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 35869 अर्डरमा थप |
|
| D55342H07B4H70RTS | RES SMD 4.7K OHM 2% 1/4W 1206 | 820 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 16409 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39000 | $0.39 |
| 2000 | $0.04668 | $93.36 |
| 6000 | $0.04243 | $254.58 |
| 10000 | $0.03961 | $396.1 |
| 50000 | $0.03685 | $1842.5 |
| 100000 | $0.03664 | $3664 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।