सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | SG73S2ETTD2800F |
| LIXINC Part # | SG73S2ETTD2800F |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 280 OHM 1% 1/2W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | SG73S2ETTD2800F PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | SG73S2ETTD2800F |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | SG73S |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 280 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| SMM02040C1009FB300 | RES 10 OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 879 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD4122D10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 966 अर्डरमा थप |
|
| CRCW08053M09FKEAC | RES 3.09M OHM 1% 1/8W 0805 | 891 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP2671F50 | RES 2.67K OHM 1% 1/16W 0402 | 931 अर्डरमा थप |
|
| RT0603WRC07147RL | RES SMD 147 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 924 अर्डरमा थप |
|
| RG3216N-4223-W-T1 | RES SMD 422K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 847 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080510R0DHEA | RES 10 OHM 0.5% 1/5W 0805 | 829 अर्डरमा थप |
|
| ERA-8APB2261V | RES SMD 2.26K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 1715 अर्डरमा थप |
|
| SR732ATTD1R8G | CURRENT SENSE RESISTOR | 960 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP1173F50 | RES 117K OHM 1% 1/16W 0402 | 805 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP1010D25 | RES 101 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 882 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD5602F50 | RES 56K OHM 1% 1/16W 0603 | 807 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ETTD1872F | RES 18.7K OHM 1% 1/2W 1210 | 964 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10987 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05736 | $0.05736 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।