सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RNCF0402BKE432R |
| LIXINC Part # | RNCF0402BKE432R |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 432 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RNCF0402BKE432R PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RNCF0402BKE432R |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RNCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 432 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.014" (0.35mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| PE0603FRF570R015L | RES 0.015 OHM 1% 1/2W 0603 | 940 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-1TRQF6R8U | RES SMD 6.8 OHM 1% 1W 2512 | 5342 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD8253B50 | RES 825K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 812 अर्डरमा थप |
|
| RC0603F12R7CS | RES 12.7 OHM 1% 1/20W 0201 | 898 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S1TF1583U | RES SMD 158K OHM 1% 1W 2512 | 910 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD4223F100 | RES 422K OHM 1% 1/10W 0603 | 835 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805E1062BBT1 | RES SMD 10.6K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 924 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1273C25 | RES 127K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 892 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206DTC649K | RES 649K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 818 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805DKE2R10 | RES 2.1 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 928 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD1404F25 | RES 1.4M OHM 1% 1/8W 0805 | 968 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2BTTD6342D | RES 63.4K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 834 अर्डरमा थप |
|
| RK73H3ATTE5491D | RES 5.49K OHM 0.5% 1W 2512 | 888 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10823 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06630 | $0.0663 |
| 1000 | $0.06630 | $66.3 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।