सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW25123K00JNEH |
| LIXINC Part # | CRCW25123K00JNEH |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 3K OHM 5% 1W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW25123K00JNEH PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW25123K00JNEH |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| TNPW06034K99FEEA | RES 4.99K OHM 1% 1/8W 0603 | 851 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD1492A25 | RES 14.9K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 994 अर्डरमा थप |
|
| AF0402JR-076R2L | RES SMD 6.2 OHM 5% 1/16W 0402 | 951 अर्डरमा थप |
|
| AA0603FR-0775RL | RES SMD 75 OHM 1% 1/10W 0603 | 828 अर्डरमा थप |
|
| MCP100JR-12K | RES SMD 12K OHM 5% 1W MELF | 845 अर्डरमा थप |
|
| WR08W7504FTL | RES 7.50M OHM 1% 1/8W 0805 | 957 अर्डरमा थप |
|
| TNPW06031K80BHEA | RES 1.8K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 857 अर्डरमा थप |
|
| AR0805FR-0790R9L | RES SMD 90.9 OHM 1% 1/8W 0805 | 966 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD9761B50 | RES 9.76K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 827 अर्डरमा थप |
|
| CRCW251217K8FKEGHP | RES SMD 17.8K OHM 1% 1.5W 2512 | 856 अर्डरमा थप |
|
| M55342E04B249ARWS | RES SMD 249 OHM 0.1% 0.15W 1505 | 838 अर्डरमा थप |
|
| RCP1206W2K00GEC | RES SMD 2K OHM 2% 2.4W 1206 | 915 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1JTTD32R4F | RES 32.4 OHM 1% 1/10W 0603 | 997 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10991 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04744 | $0.04744 |
| 4000 | $0.04528 | $181.12 |
| 8000 | $0.04117 | $329.36 |
| 12000 | $0.03842 | $461.04 |
| 28000 | $0.03649 | $1021.72 |
| 100000 | $0.03554 | $3554 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।