सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW020119K6FNED |
| LIXINC Part # | CRCW020119K6FNED |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 19.6K OHM 1% 1/20W 0201 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW020119K6FNED PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW020119K6FNED |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 19.6 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.05W, 1/20W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0201 (0603 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0201 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.011" (0.28mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN731JTTD9200C50 | RES 920 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 835 अर्डरमा थप |
|
| RCV251210M0JNEGAT | RCV2512-AT 200 10M 5% E67 E3 | 906 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD8660F100 | RES 866 OHM 1% 1/10W 0603 | 885 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0201FT100K | RES 100K OHM 1% 1/20W 0201 | 2147484469 अर्डरमा थप |
|
| Y1628856R000T9W | RES SMD 856 OHM 0.01% 3/4W 2512 | 815 अर्डरमा थप |
|
| S4-680RF1 | RES SMD 680 OHM 1% 2W 4525 | 1000 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-XGNF2430Y | RES 243 OHM 1% 1/32W 01005 | 820 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ETTD3480D | RES 348 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 983 अर्डरमा थप |
|
| RCL12188K20FKEK | RES SMD 8.2K OHM 1W 1812 WIDE | 892 अर्डरमा थप |
|
| AT0805BRD07154KL | RES SMD 154K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 944 अर्डरमा थप |
|
| WSL2010R1600FEB | RES 0.16 OHM 1% 1/2W 2010 | 901 अर्डरमा थप |
|
| CRCW08052K00DHEAP | RES SMD 2K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 5943 अर्डरमा थप |
|
| PCNM2512K7R50FST5 | RES SMD 7.5 OHM 1% 6W 2512 | 1581 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10238 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00846 | $84.6 |
| 30000 | $0.00743 | $222.9 |
| 50000 | $0.00682 | $341 |
| 100000 | $0.00668 | $668 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।