सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | WSL20106L800FBA |
| LIXINC Part # | WSL20106L800FBA |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 0.0068 OHM 1% 1/2W 2010 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | WSL20106L800FBA PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | WSL20106L800FBA |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | WSL |
| प्याकेज: | Bulk |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 6.8 mOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Metal Element |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±110ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -65°C ~ 170°C |
| प्याकेज / केस: | 2010 (5025 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2010 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.035" (0.89mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2ATTD9313F25 | RES 931K OHM 1% 1/8W 0805 | 918 अर्डरमा थप |
|
| CRCW25121R82FKEGHP | RES SMD 1.82 OHM 1% 1.5W 2512 | 820 अर्डरमा थप |
|
| TNPW06032K13BECN | RES 2.13K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 806 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U0XF6981Y | RES 6.98K OHM 1% 1/32W 01005 | 912 अर्डरमा थप |
|
| RE1206DRE079K09L | RES SMD 9.09K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 802 अर्डरमा थप |
|
| RC1218DK-071ML | RES SMD 1M OHM 1W 1812 WIDE | 851 अर्डरमा थप |
|
| 2176094-5 | RES SMD 127K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 914 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD1432D10 | RES 14.3K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 893 अर्डरमा थप |
|
| CRCW12183R65FNEK | RES SMD 3.65 OHM 1% 1W 1218 | 895 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD1012C50 | RES 10.1K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 883 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD2082D10 | RES 20.8K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 979 अर्डरमा थप |
|
| CRCW251214R7FKTG | RES SMD 14.7 OHM 1% 1W 2512 | 895 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD1981D100 | RES 1.98K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 814 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10923 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.14660 | $1.1466 |
| 100 | $1.14660 | $114.66 |
| 300 | $0.98280 | $294.84 |
| 500 | $0.81900 | $409.5 |
| 1000 | $0.70980 | $709.8 |
| 5000 | $0.68796 | $3439.8 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।