सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRG1206J1K0 |
| LIXINC Part # | CRG1206J1K0 |
| निर्माता | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 1K OHM 5% 1/4W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRG1206J1K0 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRG1206J1K0 |
| ब्रान्ड: | TE Connectivity AMP Connectors |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रृंखला: | CRG, Neohm |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2BTTD2081B05 | RES 2.08K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 938 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ETTD822J | RES 8.2K OHM 5% 1/2W 1210 | 902 अर्डरमा थप |
|
| AT0603DRD0716K5L | RES SMD 16.5KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 997 अर्डरमा थप |
|
| TNPW12061K56BETY | RES 1.56K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 821 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD3053C50 | RES 305K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 887 अर्डरमा थप |
|
| TNPW1206249RDHEA | RES 249 OHM 0.5% 2/5W 1206 | 814 अर्डरमा थप |
|
| RC1206FR-07124RL | RES SMD 124 OHM 1% 1/4W 1206 | 339513 अर्डरमा थप |
|
| PTN0603E3572BST1 | RES 35.7K OHM 0.1% 0.15W 0603 | 18107 अर्डरमा थप |
|
| CRCW2010162KFKTF | RES SMD 162K OHM 1% 3/4W 2010 | 877 अर्डरमा थप |
|
| M55342E06B523ARTS | RES SMD 523 OHM 0.1% 0.15W 0705 | 890 अर्डरमा थप |
|
| RCP0603B150RGS3 | RES SMD 150 OHM 2% 1.5W 0603 | 888 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD4320F50 | RES 432 OHM 1% 1/4W 1210 | 803 अर्डरमा थप |
|
| AA0603FR-078K2L | RES SMD 8.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 990 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10868 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00721 | $0.00721 |
| 10000 | $0.00688 | $68.8 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।