सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRE2512-FZ-R003E-2 |
| LIXINC Part # | CRE2512-FZ-R003E-2 |
| निर्माता | J.W. Miller / Bourns |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 0.003 OHM 1% 2W 2512 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRE2512-FZ-R003E-2 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRE2512-FZ-R003E-2 |
| ब्रान्ड: | J.W. Miller / Bourns |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | J.W. Miller / Bourns |
| श्रृंखला: | CRE2512 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3 mOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 2W |
| रचना: | Metal Element |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 170°C |
| प्याकेज / केस: | 2512 (6432 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2512 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.035" (0.90mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RT1210CRE07390KL | RES SMD 390K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 880 अर्डरमा थप |
|
| RQ73C1J294RBTD | RES 294 OHMS 0.1% 0.15W 0603 | 9944 अर्डरमा थप |
|
| RC0402J513CS | RES SMD 51K OHM 5% 1/32W 01005 | 913 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD8871A10 | RES 8.87K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 936 अर्डरमा थप |
|
| SG73P1JTTD823G | RES 82K OHM 2% 1/3W 0603 | 906 अर्डरमा थप |
|
| 73L5R47F | RES 0.47 OHM 1% 1/2W 1210 | 904 अर्डरमा थप |
|
| ESR18EZPJ470 | RES SMD 47 OHM 5% 1/2W 1206 | 3121 अर्डरमा थप |
|
| RCP0603B62R0GEA | RES SMD 62 OHM 2% 1.5W 0603 | 966 अर्डरमा थप |
|
| RT0402BRE07487RL | RES SMD 487 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 803 अर्डरमा थप |
|
| RG3216N-1501-B-T5 | RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 849 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD5692A10 | RES 56.9K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 992 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD79R6B50 | RES 79.6 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 966 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD5051F10 | RES 5.05K OHM 1% 1/4W 1206 | 983 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 16381 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.74000 | $0.74 |
| 4000 | $0.25835 | $1033.4 |
| 8000 | $0.25253 | $2020.24 |
| 12000 | $0.24378 | $2925.36 |
| 28000 | $0.23796 | $6662.88 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।