सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT1210WRD07360KL |
| LIXINC Part # | RT1210WRD07360KL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 360K OHM 0.05% 1/4W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT1210WRD07360KL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT1210WRD07360KL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 360 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.05% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H1ETTP9201B25 | RES 9.2K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 866 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD9762C25 | RES 97.6K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 849 अर्डरमा थप |
|
| RG3216P-2673-D-T5 | RES SMD 267K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 920 अर्डरमा थप |
|
| RP73D2A6R04BTG | RES SMD 6.04 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 857 अर्डरमा थप |
|
| SM4124FT3R83 | RES 3.83 OHM 1% 2W 4124 | 851 अर्डरमा थप |
|
| TNPU08055K00AZEN00 | RES SMD 5K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 1257 अर्डरमा थप |
|
| RT1210BRD07402KL | RES SMD 402K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 893 अर्डरमा थप |
|
| RCP1206B13R0JS2 | RES SMD 13 OHM 5% 2.4W 1206 | 946 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2BTTD1202B | RES 12K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 914 अर्डरमा थप |
|
| RK73H3ATTE33R2F | RES 33.2 OHM 1% 1W 2512 | 7420 अर्डरमा थप |
|
| RS73F1JTTD7151F | RES 7.15K OHM 1% 1/5W 0603 | 843 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD8450B25 | RES 845 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 876 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ATTD1301F | RES 1.3K OHM 1% 1/4W 0805 | 6465 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10864 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.05992 | $1.05992 |
| 5000 | $1.05992 | $5299.6 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।