सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW06031R62FNEB |
| LIXINC Part # | CRCW06031R62FNEB |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 1.62 OHM 1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW06031R62FNEB PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW06031R62FNEB |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1.62 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RNCF0603DTE7R87 | RES 7.87 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 930 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2BTTD1304F | RES 1.3M OHM 1% 1/3W 1206 | 944 अर्डरमा थप |
|
| Y08500R68000F0R | RES 0.68 OHM 1/2W 2516 WIDE | 967 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD2640B10 | RES 264 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 958 अर्डरमा थप |
|
| WSL2010R0270FEB | RES 0.027 OHM 1% 1/2W 2010 | 936 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P14F1301U | RES SMD 1.3 KOHM 1% 1/2W 1210 | 924 अर्डरमा थप |
|
| SMM02040C3521DB300 | RES 3.52KOHM 0.5% 1/4W MELF 0204 | 964 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603DKE2K80 | RES 2.8K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 812 अर्डरमा थप |
|
| SMF53K0JT | RES SMD 3K OHM 5% 5W 5329 | 2871 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2ATTD5762F | RES 57.6K OHM 1% 1/4W 0805 | 904 अर्डरमा थप |
|
| Y162770K0000B9R | RES SMD 70K OHM 0.1% 1/2W 2010 | 845 अर्डरमा थप |
|
| RP73PF1E562RBTDF | RES 562 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 971 अर्डरमा थप |
|
| RT2512FKE0756RL | RES SMD 56 OHM 1% 3/4W 2512 | 855 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10931 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00655 | $0.00655 |
| 20000 | $0.00626 | $125.2 |
| 30000 | $0.00549 | $164.7 |
| 50000 | $0.00504 | $252 |
| 100000 | $0.00494 | $494 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।