सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RNCF0603BTE10K5 |
| LIXINC Part # | RNCF0603BTE10K5 |
| निर्माता | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 10.5K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RNCF0603BTE10K5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RNCF0603BTE10K5 |
| ब्रान्ड: | Stackpole Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Stackpole Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RNCF |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 10.5 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±25ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| CR0603-FX-20R0ELF | RES SMD 20 OHM 1% 1/10W 0603 | 41913 अर्डरमा थप |
|
| RT0201BRE07510RL | RES 510 OHM 0.1% 1/20W 0201 | 945 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD2433F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 845 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD57R6D10 | RES 57.6 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 806 अर्डरमा थप |
|
| CPF0402B205RE | RES 205 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 847 अर्डरमा थप |
|
| PE0603FRF070R005L | RES 0.005 OHM 1% 1/10W 0603 | 861 अर्डरमा थप |
|
| CRCW06031R62FNEB | RES SMD 1.62 OHM 1% 1/10W 0603 | 976 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603DTE7R87 | RES 7.87 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 996 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2BTTD1304F | RES 1.3M OHM 1% 1/3W 1206 | 808 अर्डरमा थप |
|
| Y08500R68000F0R | RES 0.68 OHM 1/2W 2516 WIDE | 916 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD2640B10 | RES 264 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 922 अर्डरमा थप |
|
| WSL2010R0270FEB | RES 0.027 OHM 1% 1/2W 2010 | 846 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P14F1301U | RES SMD 1.3 KOHM 1% 1/2W 1210 | 885 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10855 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04275 | $0.04275 |
| 5000 | $0.04275 | $213.75 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।