सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | PE2010FKF070R025L |
| LIXINC Part # | PE2010FKF070R025L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 0.025 OHM 1% 1/2W 2010 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | PE2010FKF070R025L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | PE2010FKF070R025L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | PE |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 25 mOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Metal Foil |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 170°C |
| प्याकेज / केस: | 2010 (5025 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2010 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.035" (0.89mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| ERJ-S12F16R5U | RES SMD 16.5 OHM 1% 3/4W 1812 | 953 अर्डरमा थप |
|
| RMK22N33KB | SFERNICE THIN FILMS | 855 अर्डरमा थप |
|
| RMCF1210FT324R | RES 324 OHM 1% 1/2W 1210 | 4745 अर्डरमा थप |
|
| RS73G2ATTD5101F | RES 5.1K OHM 1% 1/4W 0805 | 944 अर्डरमा थप |
|
| TNPW1206267RBETY | RES 267 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 888 अर्डरमा थप |
|
| RT0603WRE0724R9L | RES SMD 24.9OHM 0.05% 1/10W 0603 | 863 अर्डरमा थप |
|
| RT1210WRB071K05L | RES SMD 1.05KOHM 0.05% 1/4W 1210 | 871 अर्डरमा थप |
|
| RK73G1ETTP2613C | RES 261K OHM 0.25% 1/10W 0402 | 979 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD33R2C50 | RES 33.2 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 825 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080516K4BETY | RES 16.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 802 अर्डरमा थप |
|
| CSR0603FKR249 | RES 0.249 OHM 1% 1/8W 0603 | 824 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1092A05 | RES 10.9K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 815 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP3921B50 | RES 3.92K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 936 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10888 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14307 | $0.14307 |
| 4000 | $0.14307 | $572.28 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।