सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | AA1210JR-073R9L |
| LIXINC Part # | AA1210JR-073R9L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 3.9 OHM 5% 1/2W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | AA1210JR-073R9L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | AA1210JR-073R9L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | AA |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3.9 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±5% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RNCF0805BKC1K15 | RES 1.15K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 849 अर्डरमा थप |
|
| RG3216P-1822-B-T5 | RES SMD 18.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 934 अर्डरमा थप |
|
| RG3216N-49R9-B-T5 | RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 868 अर्डरमा थप |
|
| RCP1206W30R0GEC | RES SMD 30 OHM 2% 2.4W 1206 | 833 अर्डरमा थप |
|
| RCWL1218R300JNEA | RES 0.3 OHM 5% 1W 1218 | 5254 अर्डरमा थप |
|
| AA0201FR-073K09L | RES SMD 3.09K OHM 1% 1/20W 0201 | 947 अर्डरमा थप |
|
| RK73G2ATTD3480D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 861 अर्डरमा थप |
|
| RT2512CKB0780K6L | RES SMD 80.6KOHM 0.25% 3/4W 2512 | 956 अर्डरमा थप |
|
| RK73G2BTTD7322C | RESISTOR THICK FILM 1206 | 851 अर्डरमा थप |
|
| RT0201FRE072K15L | RES SMD 2.15K OHM 1% 1/20W 0201 | 861 अर्डरमा थप |
|
| CRCW020120K5FNED | RES SMD 20.5K OHM 1% 1/20W 0201 | 8365 अर्डरमा थप |
|
| TNPW06032K00BHEA | RES 2K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 930 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2ATTD2211D | RES 2.21K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 824 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10827 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04131 | $0.04131 |
| 5000 | $0.03943 | $197.15 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।