सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT1210WRB07102RL |
| LIXINC Part # | RT1210WRB07102RL |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 102 OHM 0.05% 1/4W 1210 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT1210WRB07102RL PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT1210WRB07102RL |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 102 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.05% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 1210 (3225 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1210 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.026" (0.65mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| PFC10-22RF1 | RES SMD 22 OHM 1% 25W PFC10 | 814 अर्डरमा थप |
|
| RT0805FRE07536RL | RES SMD 536 OHM 1% 1/8W 0805 | 829 अर्डरमा थप |
|
| RT0603DRD0730KL | RES SMD 30K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 12892 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1140C10 | RES 114 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 911 अर्डरमा थप |
|
| CHP0805K8250FBTA | CHP 0805 100PPM 825U 1% B TR100 | 824 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-HP6F1153V | RES 115K OHM 1% 1/2W 0805 | 936 अर्डरमा थप |
|
| CRCW060312K4FKTC | RES SMD 12.4K OHM 1% 1/10W 0603 | 998 अर्डरमा थप |
|
| M55342K06B562ART5 | RES SMD 562 OHM 0.1% 0.15W 0705 | 888 अर्डरमा थप |
|
| TNPU0805309KBZEN00 | RES SMD 309K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 837 अर्डरमा थप |
|
| RG1005V-101-W-T1 | RES SMD 100 OHM 0.05% 1/16W 0402 | 920 अर्डरमा थप |
|
| RT1210BRD07511KL | RES SMD 511K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 885 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0805499RFKEBC | RES 499 OHM 1% 1/8W 0805 | 866 अर्डरमा थप |
|
| CRCW251244R2FKEGHP | RES SMD 44.2 OHM 1% 1.5W 2512 | 856 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10891 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.75122 | $0.75122 |
| 5000 | $0.63816 | $3190.8 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।