सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RCL1218100KFKEK |
| LIXINC Part # | RCL1218100KFKEK |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 100K OHM 1W 1812 WIDE |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RCL1218100KFKEK PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RCL1218100KFKEK |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | RCL |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 100 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | Wide 1812 (4532 Metric), 1218 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1218 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2ETTD3970C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 887 अर्डरमा थप |
|
| ESR10EZPF6891 | RES SMD 6.89K OHM 1% 0.4W 0805 | 860 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD4220A25 | RES 422 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 875 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD5973D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 997 अर्डरमा थप |
|
| RG2012N-102-B-T5 | RES SMD 1K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 866 अर्डरमा थप |
|
| AF1210FR-07294RL | RES SMD 294 OHM 1% 1/2W 1210 | 862 अर्डरमा थप |
|
| SG73W2HTTE684K | RES 680K OHM 10% 3/4W 2010 | 804 अर्डरमा थप |
|
| RT1210WRB07102RL | RES SMD 102 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 851 अर्डरमा थप |
|
| PFC10-22RF1 | RES SMD 22 OHM 1% 25W PFC10 | 828 अर्डरमा थप |
|
| RT0805FRE07536RL | RES SMD 536 OHM 1% 1/8W 0805 | 933 अर्डरमा थप |
|
| RT0603DRD0730KL | RES SMD 30K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 12979 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1140C10 | RES 114 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 850 अर्डरमा थप |
|
| CHP0805K8250FBTA | CHP 0805 100PPM 825U 1% B TR100 | 923 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10956 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.49000 | $0.49 |
| 4000 | $0.09923 | $396.92 |
| 8000 | $0.09776 | $782.08 |
| 12000 | $0.09520 | $1142.4 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।