सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | M55342K02B13B3RT5 |
| LIXINC Part # | M55342K02B13B3RT5 |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 13.3K OHM 0.1% 1/8W 0505 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | M55342K02B13B3RT5 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | M55342K02B13B3RT5 |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | Military, MIL-PRF-55342, RM0505 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 13.3 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Military, Non-Inductive |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 150°C |
| प्याकेज / केस: | 0505 (1313 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0505 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.033" (0.84mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | R (0.01%) |
| AT0805CRD07274KL | RES SMD 274K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 974 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD3011A10 | RES 3.01K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 901 अर्डरमा थप |
|
| WK73R2HTTE7150F | RES 715 OHM 1% 1W 2010 | 959 अर्डरमा थप |
|
| RCP2512W560RJED | RES SMD 560 OHM 5% 3.5W 2512 | 884 अर्डरमा थप |
|
| Y174610K0000T9R | RES SMD 10KOHM 0.01% 0.6W J LEAD | 946 अर्डरमा थप |
|
| RNCF1206DKE365K | RES 365K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 893 अर्डरमा थप |
|
| ERA-6VRW1962V | RES 19.6K OHM 0.05% 1/4W 0805 | 873 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD2031D25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 983 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-PA2F4020X | RES SMD 402 OHM 1% 1/5W 0402 | 847 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD2942B50 | RES 29.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 968 अर्डरमा थप |
|
| CRCW120634R0FKEAHP | RES SMD 34 OHM 1% 3/4W 1206 | 979 अर्डरमा थप |
|
| RR0510P-9310-D | RES SMD 931 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 947 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1ETTP5900F50 | RES 590 OHM 1% 1/16W 0402 | 993 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10843 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.11700 | $2.117 |
| 500 | $2.11700 | $1058.5 |
| 1000 | $2.01618 | $2016.18 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।