सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRGV0603F165K |
| LIXINC Part # | CRGV0603F165K |
| निर्माता | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 165K OHM 1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRGV0603F165K PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRGV0603F165K |
| ब्रान्ड: | TE Connectivity AMP Connectors |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | TE Connectivity AMP Connectors |
| श्रृंखला: | CRGV, Neohm |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 165 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±200ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 125°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | - |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R1JTTD5490A05 | RES 549 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 966 अर्डरमा थप |
|
| RCP0603B120RGET | RES SMD 120 OHM 2% 1.5W 0603 | 808 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD4122B50 | RES 41.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 835 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD69R0B25 | RES 69 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 919 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S08F2400V | RES SMD 240 OHM 1% 1/4W 1206 | 842 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-S14F1301U | RES SMD 1.3K OHM 1% 1/2W 1210 | 889 अर्डरमा थप |
|
| ERA-14HD130U | RES SMD 13 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 8898 अर्डरमा थप |
|
| RS73F1JTTD8062B | RES 80.6K OHM 0.1% 1/5W 0603 | 907 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD8200B05 | RES 820 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 804 अर्डरमा थप |
|
| RT2010DKE07665RL | RES SMD 665 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 957 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ARTTD51R0F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 961 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD7230B25 | RES 723 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 998 अर्डरमा थप |
|
| RT0805BRC0746K4L | RES SMD 46.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 941 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10916 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00996 | $0.00996 |
| 20000 | $0.00951 | $190.2 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।