सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RCC0402100RFKED |
| LIXINC Part # | RCC0402100RFKED |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RCC0402 100 100R 1% ET7 E3 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RCC0402100RFKED PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RCC0402100RFKED |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | RCC e3 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 100 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RK73H2ATTD9091F | RES 9.09K OHM 1% 1/4W 0805 | 1179 अर्डरमा थप |
|
| RS73G1JTTD2151F | RES 2.15K OHM 1% 1/5W 0603 | 837 अर्डरमा थप |
|
| RCP2512B270RGTP | RES SMD 270 OHM 2% 3.5W 2512 | 869 अर्डरमा थप |
|
| RT0402BRD073K48L | RES SMD 3.48KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 13027 अर्डरमा थप |
|
| AR0402FR-07806KL | RES SMD 806K OHM 1% 1/16W 0402 | 836 अर्डरमा थप |
|
| CRCW2010536RFKEF | RES SMD 536 OHM 1% 3/4W 2010 | 966 अर्डरमा थप |
|
| RT0201FRE071K82L | RES SMD 1.82K OHM 1% 1/20W 0201 | 965 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD3480C10 | RES 348 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 832 अर्डरमा थप |
|
| WSLP0603R0680FEA | RES 0.068 OHM 1% 2/5W 0603 | 5637 अर्डरमा थप |
|
| RC0603F5902CS | RES 59K OHM 1% 1/20W 0201 | 816 अर्डरमा थप |
|
| RG3216N-1403-W-T1 | RES SMD 140K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 992 अर्डरमा थप |
|
| WSR24L000FEA | RES 0.004 OHM 1% 2W 4527 | 9101 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD1932F10 | RES 19.3K OHM 1% 1/4W 1206 | 831 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 17095 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11000 | $0.11 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।