सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R2ATTD91R0F10 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD91R0F10 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 91 OHM 1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R2ATTD91R0F10 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R2ATTD91R0F10 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 91 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| PLT0603Z3522LBTS | RES SMD 35.2K OHM 0.15W 0603 | 910 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1781D100 | RES 1.78K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 927 अर्डरमा थप |
|
| RT1210DRD073K83L | RES SMD 3.83K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 959 अर्डरमा थप |
|
| AA0201FR-0749K9L | RES SMD 49.9K OHM 1% 1/20W 0201 | 953 अर्डरमा थप |
|
| AT0603FRE0760R4L | RES SMD 60.4 OHM 1% 1/10W 0603 | 951 अर्डरमा थप |
|
| CRCW120682K0JNEA | RES SMD 82K OHM 5% 1/4W 1206 | 1708 अर्डरमा थप |
|
| CRGH0805F6K49 | RES SMD 6.49K OHM 1% 1/3W 0805 | 961 अर्डरमा थप |
|
| MMA02040D7320FB000 | RES 732 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 906 अर्डरमा थप |
|
| TNPW08051K60DEEA | RES 1.6K OHM 0.5% 1/5W 0805 | 888 अर्डरमा थप |
|
| RC1218FK-07200KL | RES SMD 200K OHM 1W 1812 WIDE | 977 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD3970A10 | RES 397 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 884 अर्डरमा थप |
|
| CRCW121080R6FKEAHP | RES SMD 80.6 OHM 1% 3/4W 1210 | 956 अर्डरमा थप |
|
| WSL0805R1000FTG | RES 0.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 822 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10921 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13860 | $0.1386 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।