सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R2ATTD1021D10 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD1021D10 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 1.02K OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R2ATTD1021D10 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R2ATTD1021D10 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1.02 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R2BTTD1740B10 | RES 174 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 840 अर्डरमा थप |
|
| TNPW04028K87BEED | RES 8.87K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 2990 अर्डरमा थप |
|
| SG73P2BTTD5491F | RES 5.49K OHM 1% 1/3W 1206 | 811 अर्डरमा थप |
|
| RK73B1JRTTD433G | RES 43 KOHM 2% 1/10W 0603 | 828 अर्डरमा थप |
|
| M55342K08B1F05RWSV | RES SMD 1.05M OHM 1% 0.8W 2010 | 962 अर्डरमा थप |
|
| CRCW201010K2FKEF | RES SMD 10.2K OHM 1% 3/4W 2010 | 991 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD73R2F10 | RES 73.2 OHM 1% 1/4W 1206 | 915 अर्डरमा थप |
|
| RCS080534R0FKEA | RES SMD 34 OHM 1% 0.4W 0805 | 987 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-B2AJ621V | RES SMD 620 OHM 3/4W 1206 WIDE | 883 अर्डरमा थप |
|
| CRCW12062R55FNEB | RES SMD 2.55 OHM 1% 1/4W 1206 | 873 अर्डरमा थप |
|
| CRCW12104K70FKEA | RES SMD 4.7K OHM 1% 1/2W 1210 | 1629 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1JTTD4300D | RES 430 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 866 अर्डरमा थप |
|
| SG732ETTD472M | RES 4.7K OHM 20% 1/2W 1210 | 889 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10932 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15129 | $0.15129 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।