सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73R1JTTD6263B50 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD6263B50 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 626K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73R1JTTD6263B50 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73R1JTTD6263B50 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 626 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73R1ETTP6341F25 | RES 6.34K OHM 1% 1/16W 0402 | 898 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD6573C50 | RES 657K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 828 अर्डरमा थप |
|
| ERA-2VEB2261X | RES 2.26K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 914 अर्डरमा थप |
|
| TNPW08052K21BETA | RES 2.21K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 838 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD2980D25 | RES 298 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 805 अर्डरमा थप |
|
| PHP00603E55R6BST1 | RES SMD 55.6 OHM 0.1% 3/8W 0603 | 852 अर्डरमा थप |
|
| RC1608F205CS | RES SMD 2M OHM 1% 1/10W 0603 | 876 अर्डरमा थप |
|
| RS73G1JTTD1242B | RES 12.4K OHM 0.1% 1/5W 0603 | 946 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603DTE4R32 | RES 4.32 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 851 अर्डरमा थप |
|
| RK73B2ERTTD101J | RES 100 OHM 5% 1/2W 1210 | 948 अर्डरमा थप |
|
| MMP100FRF60R4 | RES SMD 1% 1W MELF | 974 अर्डरमा थप |
|
| TNPW1206392RBETY | RES 392 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 937 अर्डरमा थप |
|
| AT0402DRE07232RL | RES SMD 232 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 891 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10864 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09120 | $0.0912 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।