सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | ERJ-P08D2802V |
| LIXINC Part # | ERJ-P08D2802V |
| निर्माता | Panasonic |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 28 KOHM 0.5% 2/3W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | ERJ-P08D2802V PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 11 - May 15 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | ERJ-P08D2802V |
| ब्रान्ड: | Panasonic |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Panasonic |
| श्रृंखला: | ERJ-P08 |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 28 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±0.5% |
| शक्ति (वाट): | 0.667W, 2/3W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| TNPW12061K20FEEA | RES 1.2K OHM 1% 2/5W 1206 | 942 अर्डरमा थप |
|
| RG1005P-6340-D-T10 | RES SMD 634 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 995 अर्डरमा थप |
|
| M55342H08B39A2RWS | RES SMD 39.2 OHM 0.1% 0.8W 2010 | 999 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U03F8251V | RES 8.25K OHM 1% 1/10W 0603 SMD | 907 अर्डरमा थप |
|
| RP73PF1E95R3BTD | RES 95.3 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 5337 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD1602D25 | RES 16K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 936 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ATTD3120D25 | RES 312 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 834 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805H82R5BST1 | RES SMD 82.5 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 815 अर्डरमा थप |
|
| RS73F1JTTD8251F | RES 8.25K OHM 1% 1/5W 0603 | 944 अर्डरमा थप |
|
| RT1210WRB076K49L | RES SMD 6.49KOHM 0.05% 1/4W 1210 | 989 अर्डरमा थप |
|
| RG3216N-1211-W-T1 | RES SMD 1.21KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 840 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD1540A05 | RES 154 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 946 अर्डरमा थप |
|
| RT2512FKE07143KL | RES SMD 143K OHM 1% 3/4W 2512 | 855 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10827 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04108 | $0.04108 |
| 5000 | $0.04108 | $205.4 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।