सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW0805178RFKEAHP |
| LIXINC Part # | CRCW0805178RFKEAHP |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 178 OHM 1% 1/2W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW0805178RFKEAHP PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW0805178RFKEAHP |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW-HP |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 178 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.5W, 1/2W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.020" (0.50mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H2BTTD9311F25 | RES 9.31K OHM 1% 1/4W 1206 | 970 अर्डरमा थप |
|
| RMCF1210FT3K01 | RES 3.01K OHM 1% 1/3W 1210 | 884 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD2210D100 | RES 221 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 963 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD5902C10 | RES 59K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 889 अर्डरमा थप |
|
| RMCP2010JT1M30 | RES 1.3M OHM 5% 1W 2010 | 831 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD8660B25 | RES 866 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 912 अर्डरमा थप |
|
| KTR18EZPJ300 | RES SMD 30 OHM 5% 1/4W 1206 | 833 अर्डरमा थप |
|
| RK73G2ATTD5601C | THICKFILM RESISTOR 0805 | 887 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP50R5C25 | RES 50.5 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 935 अर्डरमा थप |
|
| RMCS0603FT22K6 | RES 22.6K OHM 1% 1/10W 0603 | 912 अर्डरमा थप |
|
| PRG3216P-5361-D-T5 | RES SMD 5.36K OHM 1W 1206 WIDE | 960 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD27R7F25 | RES 27.7 OHM 1% 1/4W 1210 | 822 अर्डरमा थप |
|
| RT2512CKB07249RL | RES SMD 249 OHM 0.25% 3/4W 2512 | 845 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10967 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03019 | $0.03019 |
| 5000 | $0.02881 | $144.05 |
| 10000 | $0.02690 | $269 |
| 25000 | $0.02555 | $638.75 |
| 50000 | $0.02503 | $1251.5 |
| 125000 | $0.02488 | $3110 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।