सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW20104K32FKEF |
| LIXINC Part # | CRCW20104K32FKEF |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 4.32K OHM 1% 3/4W 2010 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW20104K32FKEF PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 13 - May 17 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW20104K32FKEF |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 4.32 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.75W, 3/4W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 2010 (5025 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 2010 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| MCA12060D6201BP500 | RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 870 अर्डरमा थप |
|
| RM12J360CT | RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 1206 | 90815 अर्डरमा थप |
|
| RT0805FRE074R22L | RES SMD 4.22 OHM 1% 1/8W 0805 | 808 अर्डरमा थप |
|
| M55342E04B3B30RWS | RES SMD 3.3K OHM 0.1% 0.15W 1505 | 931 अर्डरमा थप |
|
| ERA-2APB2052X | RES SMD 20.5KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 1830 अर्डरमा थप |
|
| HV732HTTE3303F | RES 330K OHM 1% 1/2W 2010 | 952 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1206191KFHEAP | RES SMD 191K OHM 1% 1/4W 1206 | 923 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ETTD6650D50 | RES 665 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 883 अर्डरमा थप |
|
| TNPW120624R3FEEA | RES 24.3 OHM 1% 2/5W 1206 | 940 अर्डरमा थप |
|
| WR12X9533FTL | RES 953K OHM 1% 1/4W 1206 | 982 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U08J824V | RES 820K OHM 5% 1/8W 1206 SMD | 836 अर्डरमा थप |
|
| RP73D2B221RBTG | RES SMD 221 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 967 अर्डरमा थप |
|
| TNPW1206174KBXCN | RES 174K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 891 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10837 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03795 | $0.03795 |
| 4000 | $0.03623 | $144.92 |
| 8000 | $0.03293 | $263.44 |
| 12000 | $0.03074 | $368.88 |
| 28000 | $0.02920 | $817.6 |
| 100000 | $0.02844 | $2844 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।