सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | WK73R2HTTE2870F |
| LIXINC Part # | WK73R2HTTE2870F |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 287 OHM 1% 1W 2010 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | WK73R2HTTE2870F PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | WK73R2HTTE2870F |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | WK73R |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 287 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | Wide 2010 (5025 Metric), 1020 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | - |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| MMP200JR-27K | RES SMD 5% 2W MELF | 973 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1910C25 | RES 191 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 914 अर्डरमा थप |
|
| RT1206CRD0756KL | RES SMD 56K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 842 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD5973D100 | RES 597K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 884 अर्डरमा थप |
|
| RCP2512W910RGS6 | RES SMD 910 OHM 2% 3.5W 2512 | 809 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD3240B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 947 अर्डरमा थप |
|
| VSRP1206SD-R050J | RES 0.05 OHM 5% 1/2W 1206 | 4815 अर्डरमा थप |
|
| WSL2512R0660FEA | RES 0.066 OHM 1% 1W 2512 | 932 अर्डरमा थप |
|
| RN731JTTD77R7D100 | RES 77.7 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 983 अर्डरमा थप |
|
| WK73R1ETTP9532F | RES 95.3K OHM 1% 1/3W 0402 | 815 अर्डरमा थप |
|
| CRCW0201619RFKED | RES SMD 619 OHM 1% 1/20W 0201 | 821 अर्डरमा थप |
|
| RT2010FKE076K65L | RES SMD 6.65K OHM 1% 1/2W 2010 | 958 अर्डरमा थप |
|
| RC0402FR-07240KL | RES SMD 240K OHM 1% 1/16W 0402 | 80067 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10968 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09488 | $0.09488 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।