सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | M55342K03B942APWS |
| LIXINC Part # | M55342K03B942APWS |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 942 OHM 0.1% 1/5W 1005 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | M55342K03B942APWS PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | M55342K03B942APWS |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | Military, MIL-PRF-55342, RM1005 |
| प्याकेज: | Tray |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 942 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.2W, 1/5W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | Military, Non-Inductive |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 150°C |
| प्याकेज / केस: | Nonstandard |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1005 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.105" L x 0.050" W (2.67mm x 1.27mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.033" (0.84mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | P (0.1%) |
| CR1206-FX-3602ELF | RES SMD 36K OHM 1% 1/4W 1206 | 878 अर्डरमा थप |
|
| CRCW1210270KFKTA | RES SMD 270K OHM 1% 1/2W 1210 | 895 अर्डरमा थप |
|
| WSL1206R0540FEA | RES 0.054 OHM 1% 1/4W 1206 | 913 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2BTTD4300C | RES 430 OHM 0.25% 1/3W 1206 | 957 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2ETTD8R66F | RES 8.66 OHM 1% 1/2W 1210 | 886 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1ETTP8252C25 | RES 82.5K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 973 अर्डरमा थप |
|
| RCL06123R90FKEA | RES SMD 3.9 OHM 3/4W 1206 WIDE | 895 अर्डरमा थप |
|
| PHP00805H8980BBT1 | RES SMD 898 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 941 अर्डरमा थप |
|
| RN73H1JTTD72R3B50 | RES 72.3 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 881 अर्डरमा थप |
|
| RCP0603B56R0JEA | RES SMD 56 OHM 5% 1.5W 0603 | 854 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U08F5602V | RES 56K OHM 1% 1/8W 1206 SMD | 842 अर्डरमा थप |
|
| TNPW080554R9BEEN | RES 54.9 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 813 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-6ENF30R1V | RES SMD 30.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 42291 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10929 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.62000 | $10.62 |
| 100 | $5.29200 | $529.2 |
| 1000 | $4.56750 | $4567.5 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।