सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RT0805BRB0749R9L |
| LIXINC Part # | RT0805BRB0749R9L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RT0805BRB0749R9L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 15 - Apr 19 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RT0805BRB0749R9L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RT |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 49.9 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±0.1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thin Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±10ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RT0805CRB0786K6L | RES SMD 86.6KOHM 0.25% 1/8W 0805 | 931 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD2773A05 | RES 277K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 913 अर्डरमा थप |
|
| RL1218FK-070R15L | RES 0.15 OHM 1W 1812 WIDE | 871 अर्डरमा थप |
|
| TNPW060339R0FHTA | RES 39 OHM 1% 1/10W 0603 | 937 अर्डरमा थप |
|
| AT0805DRD07576RL | RES SMD 576 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 907 अर्डरमा थप |
|
| SM2615FT5R49 | RES 5.49 OHM 1% 1W 2615 | 876 अर्डरमा थप |
|
| ERA-3AED102V | RES SMD 1K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 1597 अर्डरमा थप |
|
| RK73H1HTTC2433D | RES 243K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 979 अर्डरमा थप |
|
| RN73C1E84R5BTD | RES 84.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 885 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0603BTE1K47 | RES 1.47K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 835 अर्डरमा थप |
|
| CPF0603B105KE1 | RES SMD 105K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 911 अर्डरमा थप |
|
| RK73H3ATTE1744F | RES 1.74M OHM 1% 1W 2512 | 957 अर्डरमा थप |
|
| RT0805BRC07147RL | RES SMD 147 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 943 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10848 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20400 | $0.204 |
| 5000 | $0.20400 | $1020 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।