सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | MMP100FRE365K |
| LIXINC Part # | MMP100FRE365K |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 1% 1W MELF |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | MMP100FRE365K PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 20 - Apr 24 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | MMP100FRE365K |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | MMP |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 365 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 1W |
| रचना: | Metal Film |
| विशेषताहरु: | - |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | MELF, 0207 |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | MELF |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | - |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| ERA-2AEB3571X | RES SMD 3.57KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 37077 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD23R4B50 | RES 23.4 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 924 अर्डरमा थप |
|
| RK73H2ATTD1184F | RES 1.18M OHM 1% 1/4W 0805 | 832 अर्डरमा थप |
|
| RCP2512W680RGS3 | RES SMD 680 OHM 2% 3.5W 2512 | 912 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD1212A25 | RES 12.1K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 905 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2ATTD6490B05 | RES 649 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 868 अर्डरमा थप |
|
| RG2012N-1782-W-T5 | RES SMD 17.8KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 935 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2BTTD6800D | RES 680 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 891 अर्डरमा थप |
|
| RS73F2BTTD5362F | RES 53.6K OHM 1% 1/3W 1206 | 899 अर्डरमा थप |
|
| MCR50JZHF1241 | RES SMD 1.24K OHM 1% 1/2W 2010 | 1020 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-H3QF2R67V | RES 2.67 OHM 1% 1/4W 0603 | 862 अर्डरमा थप |
|
| RT1206DRE0753K6L | RES SMD 53.6K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 848 अर्डरमा थप |
|
| RG2012P-78R7-W-T5 | RES SMD 78.7 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 905 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10998 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09818 | $0.09818 |
| 6000 | $0.04365 | $261.9 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।