सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RC0805FR-0788K7L |
| LIXINC Part # | RC0805FR-0788K7L |
| निर्माता | Yageo |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 88.7K OHM 1% 1/8W 0805 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RC0805FR-0788K7L PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | Apr 17 - Apr 21 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RC0805FR-0788K7L |
| ब्रान्ड: | Yageo |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Yageo |
| श्रृंखला: | RC_L |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 88.7 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.125W, 1/8W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0805 (2012 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0805 |
| मूल्याङ्कन: | - |
| आकार / आयाम: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.024" (0.60mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| TNPW0402562RBETD | RES 562 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 946 अर्डरमा थप |
|
| RC0603F9533CS | RES 953K OHM 1% 1/20W 0201 | 875 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2BTTD4021D100 | RES 4.02K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 881 अर्डरमा थप |
|
| RC0100FR-071K4L | RES SMD 1.4K OHM 1% 1/32W 01005 | 15243 अर्डरमा थप |
|
| RNCF0805DTC56R0 | RES 56 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 836 अर्डरमा थप |
|
| WSL1206R0442DBA18 | RES 0.0442 OHM 0.5% 1/2W | 874 अर्डरमा थप |
|
| RQ73C2B1K24BTD | RES 1.24 KOHMS 0.1% 0.4W 1206 | 10673 अर्डरमा थप |
|
| CRCW20102M74FKTF | RES SMD 2.74M OHM 1% 3/4W 2010 | 803 अर्डरमा थप |
|
| CRCW251268R0JNEG | RES SMD 68 OHM 5% 1W 2512 | 4486 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-U0XF1651Y | RES 1.65K OHM 1% 1/32W 01005 | 897 अर्डरमा थप |
|
| RCL122532R4FKEG | RES SMD 32.4 OHM 2W 2512 WIDE | 839 अर्डरमा थप |
|
| RG3216P-2372-B-T1 | RES SMD 23.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 925 अर्डरमा थप |
|
| RE1206DRE072K26L | RES SMD 2.26K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 807 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 15676 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00497 | $24.85 |
| 10000 | $0.00431 | $43.1 |
| 25000 | $0.00379 | $94.75 |
| 50000 | $0.00348 | $174 |
| 125000 | $0.00341 | $426.25 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।