सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73H1JTTD3241F50 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD3241F50 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 3.24K OHM 1% 1/10W 0603 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73H1JTTD3241F50 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73H1JTTD3241F50 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73H |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 3.24 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.1W, 1/10W |
| रचना: | Metal Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±50ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0603 (1608 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0603 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.022" (0.55mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| ERJ-U14F1070U | RES 107 OHM 1% 1/2W 1210 SMD | 846 अर्डरमा थप |
|
| M55342H03B6B19RT5 | RES SMD 6.19K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 826 अर्डरमा थप |
|
| M55342E06B280BRTS | RES SMD 280K OHM 0.1% 0.15W 0705 | 885 अर्डरमा थप |
|
| RN73C2A1K4BTG | RES SMD 1.4K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 964 अर्डरमा थप |
|
| RCP0603W1K60GED | RES SMD 1.6K OHM 2% 1.5W 0603 | 976 अर्डरमा थप |
|
| RG3216V-1240-D-T5 | RES SMD 124 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 969 अर्डरमा थप |
|
| CMB02070X2401GB200 | RES SMD 2.4K OHM 2% 1W 0207 | 1833 अर्डरमा थप |
|
| CRCW20102K49FKTF | RES SMD 2.49K OHM 1% 3/4W 2010 | 914 अर्डरमा थप |
|
| RT0603WRE075K6L | RES SMD 5.6KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 809 अर्डरमा थप |
|
| WSL2010R0500DEK | RES 0.05 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 963 अर्डरमा थप |
|
| AF0805FR-07422RL | RES SMD 422 OHM 1% 1/8W 0805 | 973 अर्डरमा थप |
|
| RN73R2ETTD3402F50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 882 अर्डरमा थप |
|
| WR02W8454FAL | RES 8.45M OHM 1% 1/20W 0201 | 912 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10966 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06560 | $0.0656 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।