सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | RN73H2BTTD1371F100 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD1371F100 |
| निर्माता | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES 1.37K OHM 1% 1/4W 1206 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | RN73H2BTTD1371F100 PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | RN73H2BTTD1371F100 |
| ब्रान्ड: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| श्रृंखला: | RN73H |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 1.37 kOhms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.25W, 1/4W |
| रचना: | Metal Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 1206 (3216 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 1206 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.028" (0.70mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RN73H1JTTD3701C10 | RES 3.7K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 916 अर्डरमा थप |
|
| RCWE0612R820FKEA | RES 0.82 OHM 1% 1W 0612 | 915 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD4171D100 | RES 4.17K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 934 अर्डरमा थप |
|
| MCT0603MD1202BP100 | RES SMD 12K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 1859 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-P03F7322V | RES SMD 73.2 KOHM 1% 1/5W 0603 | 959 अर्डरमा थप |
|
| RMCF0201FT1K62 | RES 1.62K OHM 1% 1/20W 0201 | 974 अर्डरमा थप |
|
| RN73R1JTTD8561C50 | RES 8.56K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 980 अर्डरमा थप |
|
| CR021180F | RES SMD 118 OHM 1% 3/4W 2010 | 897 अर्डरमा थप |
|
| Y16333K87000T0W | RES SMD 3.87KOHM 0.01% 0.6W 2512 | 988 अर्डरमा थप |
|
| SR73W3ATTER976F | CURRENT SENSE RESISTOR | 973 अर्डरमा थप |
|
| SG73S2BTTD680J | RES 68 OHM 5% 1/3W 1206 | 801 अर्डरमा थप |
|
| RMCF2010FT7M15 | RES 7.15M OHM 1% 3/4W 2010 | 815 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-M1WSF8M0U | RES 0.008 OHM 1% 1W 2512 | 33069 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10895 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11480 | $0.1148 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।