सन्दर्भको लागि मात्र
| भाग नम्बर | CRCW040264R9FKTD |
| LIXINC Part # | CRCW040264R9FKTD |
| निर्माता | Vishay / Dale |
| श्रेणी | प्रतिरोधकहरू › चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| विवरण | RES SMD 64.9 OHM 1% 1/16W 0402 |
| जीवन चक्र | सक्रिय |
| RoHS | कुनै RoHS जानकारी छैन |
| EDA/CAD मोडेलहरू | CRCW040264R9FKTD PCB फुटप्रिन्ट र प्रतीक |
| गोदामहरू | अमेरिका, युरोप, चीन, हङकङ SAR |
| अनुमानित वितरण | May 16 - May 20 2026(छिटो ढुवानी छान्नुहोस्) |
| वारेन्टी | १ वर्ष सम्म [सीमित-वारेन्टी]* |
| भुक्तानी |
|
| ढुवानी | ![]() |
| भाग नम्बर: | CRCW040264R9FKTD |
| ब्रान्ड: | Vishay / Dale |
| जीवन चक्र: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| श्रेणी: | प्रतिरोधकहरू |
| उपश्रेणी: | चिप प्रतिरोधक-सतह माउन्ट |
| निर्माता: | Vishay / Dale |
| श्रृंखला: | CRCW |
| प्याकेज: | Tape & Reel (TR) |
| अंश स्थिति: | Active |
| प्रतिरोध: | 64.9 Ohms |
| सहिष्णुता: | ±1% |
| शक्ति (वाट): | 0.063W, 1/16W |
| रचना: | Thick Film |
| विशेषताहरु: | Automotive AEC-Q200 |
| तापमान गुणांक: | ±100ppm/°C |
| सञ्चालन तापमान: | -55°C ~ 155°C |
| प्याकेज / केस: | 0402 (1005 Metric) |
| आपूर्तिकर्ता उपकरण प्याकेज: | 0402 |
| मूल्याङ्कन: | AEC-Q200 |
| आकार / आयाम: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| उचाइ - बसेको (अधिकतम): | 0.016" (0.40mm) |
| समाप्ति को संख्या: | 2 |
| असफलता दर: | - |
| RK73H1HTTC6043D | RES 604K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 993 अर्डरमा थप |
|
| PTN1206E58R3BST1 | RES SMD 58.3 OHM 0.1% 0.4W 1206 | 848 अर्डरमा थप |
|
| RP73D2A523KBTG | RES SMD 523K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 982 अर्डरमा थप |
|
| ERA-3VPB3321V | RES 3.32K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 809 अर्डरमा थप |
|
| RT1206DRE075K36L | RES SMD 5.36K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 843 अर्डरमा थप |
|
| AA0402FR-075M1L | RES SMD 5.1M OHM 1% 1/16W 0402 | 881 अर्डरमा थप |
|
| ERJ-14NF3483U | RES SMD 348K OHM 1% 1/2W 1210 | 5081 अर्डरमा थप |
|
| RC2010FK-072R4L | RES SMD 2.4 OHM 1% 3/4W 2010 | 869 अर्डरमा थप |
|
| TNPU0805453RAZEN00 | RES SMD 453 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 946 अर्डरमा थप |
|
| RT0603DRE07196KL | RES SMD 196K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 3082 अर्डरमा थप |
|
| RS73F1JTTD5493C | RES 549K OHM 0.25% 1/5W 0603 | 963 अर्डरमा थप |
|
| RN73H2BTTD1692F10 | RES 16.9K OHM 1% 1/4W 1206 | 871 अर्डरमा थप |
|
| CRCW120688R7FKEA | RES SMD 88.7 OHM 1% 1/4W 1206 | 901 अर्डरमा थप |
| स्टक मा | 10971 - अर्डरमा थप |
|---|---|
| उद्धरण सीमा | कुनै सीमा छैन |
| नेतृत्व समय | पुष्टि हुन |
| न्यूनतम | 1 |
न्यानो सुझाव: कृपया तलको फारम भर्नुहोस्। हामी तपाईंलाई सकेसम्म चाँडो सम्पर्क गर्नेछौं।
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01473 | $0.01473 |
| 10000 | $0.01406 | $140.6 |
| 30000 | $0.01291 | $387.3 |
| 50000 | $0.01213 | $606.5 |
| 100000 | $0.01194 | $1194 |
Lixinc ले तपाईका लागि सबैभन्दा प्रतिस्पर्धी मूल्यहरू प्रस्ताव गर्नेछ, कृपया उद्धरणहरू हेर्नुहोस्।
कृपया विवरणहरूको लागि हामीलाई सम्पर्क गर्न नहिचकिचाउनुहोस्।